Hakkımızda

Mega Grup Redüktör Motor Elektrik Makina San. ve Tic. LTD. ŞTİ., 2006 yılından itibaren biriken tecrübemiz ile 2011 yılında Ankara'da olarak; fabrikaların, imalatçıların, büyük-küçük işletmelerin elektrifikasyon,  elektrik motoru, elektrik ürünleri, redüktör, vibro motor, Fren, pompa, aspiratör, kaplin, kasnak, konveyor bant redüktörü, DC motor, inventör, işlerini üstlenen genç ve dinamik bir şirkettir.

Ankara ve diğer çevre illere elektrik malzemesi, otomasyon sistemleri, aydınlatma ürünleri, kablo satışını gerçekleştiren Mega Motor üstlendiği projeler ve kazandığı saygınlığı ile kısa sürede güçlü bir konuma gelmiştir.

Tecrübeli ve gelişen kadrosuyla ileri teknolojiyi birleştiren Mega Motor elde ettiği güven ve destekle, her an gelişen ve Türkiye’nin gelişmesine de katkıda bulunan işletmelerin elektrik motoru, redüktörler elektrik malzemesi ihtiyacını ve otomasyon sistemleri faaliyetlerine cevap vermektedir.

Mega Grup Redüktör Motor Elektrik Makina San. ve Tic. LTD. ŞTİ.,' nin izlemiş olduğu politikanın temel özelliği; değişen pazar şartlarına uygun olarak zengin ve kaliteli ürün çeşitliliği ile kullanılan kaynakların, ekonomik ve verimliliği arttırıcı yönde müşterilerinin çıkarları doğrultusunda hizmet vermektedir.

Mega Motor, elektrik ürünleri, otomasyon ve proje altyapısına sahiptir. Satışı yapılan bütün ürünlere Türkiye’de servis ve yedek parça hizmeti Mega Motor tarafından sunulur. Elektrik ürünleri, otomasyon ve proje hizmetleri servis faaliyetleri arasında yer alır. Profesyonel ve tecrübeli kadrosu ile Bütün Türkiye'ye hizmet, ürün, otomasyon ve proje teknik altyapısı mevcuttur. Yedekparça ve servis desteği sağlanamayan hiçbir ürünün satışı yapılmaz.

Mega Motor hem satış aşamasında hem de satış sonrası hizmetlerinde %100 müşteri memnuniyetine önem verir.